» Nieuws
< > 9-6-18 13:44 - Teamindelingen handbal 2018/2019
 (Algemene mededeling)

Selectie Dames 1 en 2 (worden later ingedeeld)
Coach Schouten, Jan
Boon, Charmaine
Boon, Kelly
Boon, Marijke
Bousma, Lizanne
Bregman, Fleur
Buysman, Jody
Cillekens, Sanne
Feller, Simone
Groot, Anne de
Groot, Jozien
Groot, Marije
Groot, Rinske
Hoff, Linda van 't
Hoogland, Sandra
Kok, Yvonne
Koster, Lynn
Ruiter, Corina
Sijm, Melissa
Zilver, Laura
Zilver, Laura
Zuurbier, Anke

A1
Coach Hart, Jeroen
Coach Appelman, Mariëtte
Appelman, Rianne
Bregman, Lotte
Broens, Imme
Cusveller, Esmee
Deen, Meike
Feller, Jolien
Hoff, Fee
Leth, Alisha de
Sijm, Suzanne
Vreeker, Esther

B1
Coach Laan, Kees
Coach Hoff, Rob
Laan, Sophie
Appelman, Marije
Hand, Myrthe
Bregman, Manon
Hooijboer, Amber
Beemster, Esmay
Koen, Silja
Dekker, Jennifer

C1
Coach vacant
Beemsterboer, Indy
Besseling, Isa
Braas, Annabelle
Bregman, Anouk
Broens, Jente
Deen, Nienke
Dekker, Jente
Dudink, Jet
Moerbeek, Hellen

C2
Coach Dekker, Wendy
Coach Roukema Saskia
Coach Wagemans, Linda
Broens, Mirte
Dekker, Aniek
Dekker, Esmé
Doodeman, Romée
Hooijboer, Iris
Roukema, Bente
Sijm, Charmaine
Vreeker, Britt
Wagemans, Jeanne
Weel, Demy

C3
Coach Koning, René de
Beemster, Ilse
Engen, Julia van
Graaf ,Natasja de
Koning, Megan de
Laan, Riva
Mes, Lisa
Steenderen, Marije van
Stheins, Nomi
Verkuijl, Sascha
Wit, Marit de

D1
Coach Beemsterboer, Edwin
Coach Wit, Marcel de
Bakker, Emeline
Beemster, Renske
Beemsterboer, Sarah
Boyé, Megan
Dekker, Lonneke
Klein, Eline
Klinkenberg, Anne
Putters, Romy
Stienstra, Charlotte
Wagemans, Ilse
Wit, Marike de

E1
Coach Schuitemaker, Esther
Groot, Nyssa
Haijma, Maaike
Jong, Sarah de
Pronk, Jasmijn
Ruiter, Romy
Schuitemaker, Melany
Wit, Floor de
Zuiderwijk, Annabel

E2
Coach Dekker, Patrick
Bregman, Demi
Dekker, Merle
Dekker, Noa
Honing, Lieke van der
Landkroon, Floor
Raven, Myrthe
Vliet, Lara van

E3
coach Baars, Judith
Coach Klein, Monique
Coach Marijke Leegwater
Boots, Sylvie
Bos, Jinde
Groot, Nyna
Klein, Myrthe
Leegwater, Mellin
Mol, Jithe
Wit, Lieke de

F1
Coach Beerepoot, Wilma
Coach Ruijter, Inge
Besseling, Fiene
Engen, Sanna van
Geest, Eva Van der
Karsten, Luna
Kramer , Lynn
Vriend, Roos
Wit, Joa de

F2
Coach Dekker, Petra
Coach Vriend, Marc
Dekker, Maud
Laan, Paige
Landkroon, Tessa
Langedijk, Lieve
Portegies, Emma
Vriend, Jasmijn

F3
Gaan eerst trainen en toernooitjes spelen en starten in zaalseizoen in competitie
Dalmulder, Elin
Lakeman, Guusje

Recreanten 1
Borst-Vreeker, Tineke
Haakman, Amy
Harder, Marlie
Karsten, Dieuwertje
Koebrugge, Elise
Rood, Mirjam
Ruijter, Inge
Stroomer-Koopman, Josien

Trainers
Selectie: Jan Schouten
A1 en B1: Jeroen Hart
C1 en C2: Saskia en Wendy
C3 en D1: Marc en Corina
E-jeugd : vacant
F-jeugd : Stephanie en Inge

Trainingstijden komen in de loop van de zomervakantie op de site te staan


- Nannette Singer -

Terug naar het nieuwsoverzicht

 
 
Geen reacties: (Klik hier om een reactie toe te voegen)