» Nieuws
< > 15-12-17 19:13 - Teamindelingen zaalvoetbaltoernooi 22 en 23 december (UPDATE)
 (Algemene mededeling)

Teamindeling JO19-1-2 / JO17-1 ( Vrijdag 16 december 19.00 - 21.40 uur )
FC BARCELONAVILLARREALSEVILLAREAL MADRID
Chiel BesselingJorn KosterWouter LaanNick Vriend
Rick SunderDaan v HooffBryan StoszKevin vd Zalm
Stan DegelingBen LaanMajel LangedijkSem Bot
Edgar RoelofsenLuuk v DulmenJesse de WitDesney Visser
Jurgen DekkerDaan vd AkkerMitch BeemsterKoen Groot
Lence vriendErik VisserTwan v DulmenDerk Stammes
 
 
Teamindeling JO17-2 / JO15-1 / JO15-2 ( 16.00 - 18.15 uur )
INTERJUVENTUSLAZIO
Rens DegelingSalem BraasRoel de Wit
Patrick ReusTim BoonRenze Boots
Tom LaanWietze LeijenJelmer Oudenaller
Ties WarmerdamJasper BuisRein Groot
Jens VerstraetenDion BouwmanJoris Wiering
Coach: ??????Coach: René LeijenCoach: Nico Boots
 
AC MILANAS ROMANAPOLI
Tom GrootSam LaanFloris Rooker
Max BovenOtto DijkstraMorris Laan
Sem TimmerDaan WismanBryan le Blanc
Stephan HofmanJelle GorterMike Beemster
Isa StoszMouad MustaphaWouter Dekker
 Jens Kay
Coach: Jos TimmerCoach: Bart WismanCoach: Frank Rooker
 
 
Teamindeling JO13-1 / JO13-2 (14.30 - 15.50 uur)
INTERJUVENTUSLAZIOAC MILAN
Nick BeemsterMike BoonZomer DijkstraYoran Hoogewerf
Collin LelyRick LaanWesley SchuitemakerJordin Pronk
Thijs WillemseJarno VisserBink TijsenDaan Weverink
Jort BesselingTies DoodemanLars BleekerLuca Boye
Collin RoozendaalJoey GrootJens FeldZavano Felomina
 Cas KlaijMax Verkuijl
Coach:Monique BeemsterCoach: Pé GrootCoach: Gert FeldCoach: Hans Pronk
 
 
Teamindeling JO11-3/JO11-2/JO11-1/JO10-1 (13.00 - 14.20 uur)
PSVTwenteFeyenoordAZ
Coen BeemsterKay KramerBrent FeldPaul Boon
Luca HoogewerfJurre van HooffNordin vd WerffKevin Kohler
Sven DalmulderLex GrootCas MesJinne Jacobs
Luca BleekerTim WeverinkStein LakemanDean Laan
Tristan DekkerKeen LeegwaterRobin VreekerMaarten v Warmerdam
Finn de WitKoen DekkerLiesl LangedijkLinde Langedijk
Rob hoflandGijs vd geestThijs KuipChris Beemster
Coach: Dennis de WitCoach: Lennard GrootCoach: Frank LakemanCoach: Martin Beemster
 
 
Teamindeling MO11 / JO9-3/JO9-2/JO9-1 (11.25 - 12.55 uur)
G.A. EAGLESSPARTARKC
Thierry VreekerYannick WagemansJoeri Sluis
Carlijn WillemseElise LakemanMiley Boots
Doutzen JacobsDave LaanEmma Bekenkamp
Wouter MartensLaurent de LangeRoy Laan
Jelle BleekerWiebe GraafJens Kuip
Coach: Diana VreekerCoach: Jeffrey de LangeCoach: Mark Sluis
 
TELSTARPEC ZWOLLEFC VOLENDAM
Daan VriendJim VijnTwan Portegies
Isa van ZwietenDenise BleekerJante Beemster
Nika HoekTeun LakemanAmran Bardawil
Matisse BekenkampLars DalmulderBjorn de Boer
Jay van RijnsoeverKhaled AfnikarJuna Harder
Coach: DennisBekenkampCoach: Jos DalmulderCoach: Els Harder
 
 
Teamindeling JO9-4 en Champions League (10.00 - 11.20 uur)
PSVAZFEYENOORDTwente
Tim HoflandTygo van SteenderenJust de LangeGido Sjerps
Brady OpmeerArmin HarderLuuk Groot Sem Pater
Mees ObdamThomas ligthartJesse DalmulderStijn de Vrieze
Tijs OrselKris van ZwietenKick TijsenBjorn Zwaan
Roos VriendAaron BroersenFinn StapelSiemen de Wit
Teun SluisTimo OrselDyshairen HooiJens Laan
 Finn Akkerman
Coach: Jacob HoflandCoach:Karin vd OordCoach: Dick dalmulderCoach: Angela / Paul Zwaan


- DeValken.com -

Terug naar het nieuwsoverzicht

 
 
Geen reacties: (Klik hier om een reactie toe te voegen)