DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Teamindelingen en programma Valkendag

Graag iedereen om 13:45 uur aanwezig op het Valkencomplex (alleen team 4, 5, en 6 JO-15/JO-17 starten later i.v.m. bekerwedstrijden en de senioren/veteranen starten later)

* De vetgedrukte namen bovenaan elk team is teamcaptain.
* We verzoeken de teamcaptains om 13:45 uur naar het wedstrijdsecretariaat te komen voor een korte uitleg.
* Bij het wedstrijdsecretariaat hangt een overzicht van het programma
* Zorg ervoor dat je met je team 5 minuten voor aanvang van de eerste wedstrijd klaar staat op het veld waar je moet spelen.
* Per team mag iedereen 1 consumptie (ijsje/koffie/thee) halen
* Wanneer je je consumptie haalt, is het de bedoeling dat iedere deelnemer zijn/haar naam invult in één van de vakjes op het bord bij de bar! Je maakt dan kans op een prijs. Na afloop wordt bekend welke 3 deelnemers dit zijn.
* De voetbalwedstrijden worden gespeeld op ½ veld
* Onderling ruilen van spelers is niet de bedoeling. Alleen bij te weinig spelers kan je een speler of ouder van een ander team vragen.
* Bij de wedstrijden mix ouders/kind verzoeken wij de ouders alleen over te spelen en niet te schieten/gooien op doel.
* Het eerstgenoemde team speelt met hesjes ((geef deze na afloop v.d. wedstrijd aan de scheidsrechter).
* Kledingadvies: Eigen sporttenue
* Schoeisel: Voetballers let op! Alleen voor de CL en JO-9 zijn voetbalschoenen toegestaan (zij spelen nl. alléén voetbalwedstrijden) alle overige leden zijn gemixt met handballers en spelen alle onderdelen op sportschoenen.
* Wellicht ten overvloede: er is voor iedereen die meedoet gelegenheid om te douchen/verkleden.

En als laatste:

Deze dag staat niet in het teken van het moeten winnen.
Maak er vooral een sportieve en gezellige dag van!

Groeten,

Namens de organisatie

Programma
Voetbal CL en JO9    

Voetbal JO11, MO11, JO13 en handbal D/C
  Tijd Veld     Tijd Veld
Team 1 -Team 2 14.15-14.30 A2     Team 1 -Team 2 14.15-14.30 B2
Team 3-Team 4 14.15-14.30 B1     Team 3-Team 4 14.15-14.30 C1
Rust 14.30-14.50     Team 5-Team 6 14.15-14.30 Tafelvoetbal
Team 2-Team 3 14.50-15.05 A2     Team 7-Team 8 14.15-14.30 HB2
Team 4- Team 1 14.50-15.05 B1     Team 1-Team 3 14.40-14.55 HB2
Rust 15.05-15.25     Team 4-Team 2 14.40-14.55 Tafelvoetbal
Team 1-Team 3 15.25-15.40 A2     Team 5- Team 8 14.40-14.55 C1
Team 2-Team 4 15.25-15.40 B1     Team 6-Team 7 14.40-14.55 B2
      Rust 14.55-15.15
      Team 1 -Team 7 15.15-15.30 Tafelvoetbal
  Tijd Veld     Team 2-Team 8 15.15-15.30 B2
Team 1-Team 2 14.15-14.30 HB1     Team 3-Team 6 15.15-15.30 C1
Team 3- 14.15-14.30     Team 4-Team 5 15.15-15.30 HB2
Team 1-Team 3 14.40-14.55 HB1     Team 1 -Team 4 15.40-15.55 B2
Team 2- 14.40-14.55     Team 2-Team 6 15.40-15.55 HB2
Rust 14.55-15.15     Team 3-Team 8 15.40-15.55 Tafelvoetbal
Team 3-Team 2 15.15-15.30 HB1     Team 5-Team 7 15.40-15.55 C1
Team 1- 15.15-15.30    
     
     
Voetbal JO15, JO17, JO19 en handbal B/A    

Voetdarts, boarding voetbal en handbal
Poule A Tijd Veld     Tijd Veld
Team 1-Team 2 14.15-14.30 Boarding     Team 1 -Team 2 16.45-17.05 HB1
Team 3- 14.15-14.30 Voetdarts     Team 3-Team 4 16.45-17.05 Tafelvoetbal
Team 1-Team 3 14.40-14.55 HB3     Team 5-Team 6 16.45-17.05 Voetdarts
Team 3-Team 2 15.05-15.20 Boarding     Team 1-Team 3 17.10-17.30 Voetdarts
Team 2-Team 3 15.30-15.45 HB3     Team 2-Team 6 17.10-17.30 Tafelvoetbal
Team 1- 15.30-15.45 Voetdarts     Team 4-Team 5 17.10-17.30 HB1
Team 2- 15.55-16.10 Voetdarts     Team 1-Team 5 17.35-17.55 Tafelvoetbal
Poule B     Team 2-Team 4 17.35-17.55 Voetdarts
Team 4-Team 5 14.40-14.55 Boarding     Team 3-Team 6 17.35-17.55 HB1
Team 6- 14.40-14.55 Voetdarts    
Team 5-Team 6 15.05-15.20 HB3    

Huldiging kampioenen vanaf 18.00 uur
Team 4- 15.05-15.20 Voetdarts    
Team 4-Team 5 15.55-16.10 HB3    
Team 4-Team 6 16.20-16.35 Boarding    
Team 5- 16.20-16.35 Voetdarts    
     
     
Teamindelingen (* bovenste namen zijn de teamcaptains)
 
Teamindeling voetbal CL en JO9
 
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Paul Tijsen (ouder) Dennis Bekenkamp (ouder) Linda Wagemans (ouder) Frank Lakeman (ouder)
Marc Vriend (ouder) Eline Portegies (ouder) Joris Groot (ouder) Ivo Kuip (ouder)
Jacob Hofland (ouder) Dick Dalmulder (ouder) Angela Boots (ouder) Bas van Rijnsoever (ouder)
Chris Sjerps (ouder) Jasper Vijn (ouder) Yannick Wagemans Teun Lakeman
Kick Tijsen Matisse Bekenkamp Luuk Groot Jay van Rijnsoever
Daan Vriend Twan Portegies Jelle Bleeker Jens Kuip
Gido Sjerps Jesse Dalmulder Finn Stapel Wiebe Graaf
Tim Hofland Jim Vijn Björn Zwaan Dave Laan
Dyshairen Hooi Tygo van Steenderen Patrick Stapel
 
Teamindeling handbal CL, F en E
Team 1 Team 2 Team 3
Annet Lakeman Wilma de Wit Inge Ruijter
Guusje Lakeman Joa de Wit Luna Karsten
Jasmijn Vriend Merle Dekker Myrthe Klein
Femke Vriend Elin Dalmulder Monique Klein
Nyssa Groot Paulien Dalmulder Anouk Groot
Mellin Leegwater Fiene Besseling Martine Groot
Marijke Leegwater Nyna Groot
  Annette Hooijboer
 
Teamindeling voetbal JO11, JO13, MO11 en handbal D/C
 
Team 1 Team 2 Team 3 Team 4
Bink Tijsen Nick Beemster Lars Bleeker Ilse Beemster
Collin Roosendaal Ties Doodeman Rick Laan Milan van der Veen
Jet Dudink Demy Weel Levy Link Bente Roukema
Jeanne Wagemans Romée Doodeman Joyce Laan Channah Dekker
Marike de Wit Charmaine Sijm Megan de Koning Jens Feld
Kay Kramer Brent Feld Eline Klein Nordin v.d. Werff
Cas Mes Dion van der Veen Jelte Koopman Robin Vreeker
Koen Dekker Fynn de Wit Thijs Kuip Rob Hofland
Jante Beemster Yara Bleeker Michat Wojtczak Chris Beemster
 
Team 5 Team 6 Team 7 Team 8
Isa Besseling Aniek Dekker Indy Beemsterboer Annabelle Braas
Brian Appelman Luca Boye Zavano Felomina Joey Groot
Cas Klaij Thijs Willemse Jort Besseling Max Verkuijl
Mirte Broens Jente Dekker Esmé Dekker Britt Vreeker
Renske Beemster Lisa Mes Sarah Beemsterboer Megan Boye
Coen Beemster Jurre van Hooff Luca Bleeker Stijn Lakeman
Keen Leegwater Tristan Dekker Lex Groot Maarten van Warmerdam
Emma Bekenkamp Carlijn Willemse Liesl Langedijk Linde Langedijk
 
Teamindeling voetbal JO15, JO17, JO19 en handbal B/A
Poule A
Team 1 Team 2 Team 3
Sophie Bakker Sophie Laan Esmay Beemster
Marije Appelman Myrthe Hand Silja Koen
Bryan Stosz Luuk van Dulmen Jennifer Dekker
Jelle Boon Daan van den Akker Rick Sunder
Lence Vriend Majel Langedijk Twan van Dulmen
Jesse de Wit Maarten Koster Derk Stammes
Stan Degeling Mitch Beemster Salem Braas
 
Poule B
Team 4 Team 5 Team 6
Floris Rooker Isa Stosz Dion Bouwman
Mouad Ibrahimi Ties van Warmerdam Joris Wiering
Sem Timmer Jelle Gorter Renze Boots
Wietse Leijen Rein Groot Bryàn le Blanc
Yannick Bakker Roel de Wit Mike Beemster
Jelmer Oudenaller Tom Groot Joey Bultena
Stephan Hofman Morris Laan Timo van der Leij
 
Teamindeling senioren/veteranen
 
Team 1 Team 2 Team 3
Britt Degeling Lynn Koster Rinske Groot
Laura Zilver Eva Vlaar Sandra Hoogland
Tineke Vreeker Simone Laan Mirjam Rood
Christian Steenkamp Tames Karsten Christian Wognum
Erik Appelman Jeroen Goedhart Twan Koster
Loek Groot Bas Gagliardi Tjeerd Zuurbier
Edwin Hoffer Frank Hand Roy Zwagemaker
Jeroen Bleeker Sander Groot Dennis Weel
Kees Laan
 
Team 4 Team 5 Team 6
Corina Ruiter Anne de Groot Inge Ruijter
Anke Zuurbier Yvonne Kok Esther Meester
Roan Groot Niels Timmer Stef Groot
Mike Hoffer Jaap Peerdeman Elia Cordio
Dennis Vriend Koen Huigen Bas Koopman
Ruud Kok Tom Wagemaker Erwin Feller
Frank Lakeman Swaas Dekker Walter Putters
Wilfried Laan Ruud Klaij Jan Koster

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 19-10-2019
Ochtend
Nancy/Yannick Wagemans
Middag
Fynn de Wit/Timo Orsel
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Joris Wiering, 16-10 (16 jaar)
Merle Dekker, 17-10 (11 jaar)
Romy Putters, 17-10 (14 jaar)
Jorn Koster, 18-10 (19 jaar)
Maarten Koster, 18-10 (18 jaar)
Nick Beemster, 19-10 (14 jaar)
Cor Doodeman, 19-10 (70 jaar)
Jay van Rijnsoever, 19-10 (10 jaar)
Copyright © 2019 DeValken.com