DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Clubinfo

Accommodatie

Sportpark De Valken
Koggeweg 45b
1607 MT HEM
Tel. 0228-542182

Secretariaat

Ron Laan
De Buurt 113
1606 AE VENHUIZEN
Tel. 0228-543215

Algemeen - Bestuur

Voorzitter
Frank Hand
frank_hand@devalken.com
0228-542785

Vice-voorzitter
Timo Groot
ttm.groot@quicknet.nl
0228-542251

Penningmeester
Trudie Besseling
trudiebesseling@gmail.com
06-13094713

Secretaris
Ron Laan
ron.laan@hetnet.nl
0228-543215

Wedstrijdsecretaris zondag
Peter Bakker
valkenwedstrijdsecretaris@gmail.com
06-38890033

Afd. Handbal
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Afd. Jeugdvoetbal
Jeroen Bleeker
jeroen_bleeker@devalken.com
06-51434933

Algemeen - Overig

Ledenadministratie voetbal
Ruud Vriend
ledenadministratie@devalken.com
0228-543686

Ledenadministratie handbal
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Website DeValken.com
Martin Beemster
postmaster@devalken.com
0228-541645
06-55291971

Gevonden / verloren voorwerpen
Fam. Boots
0228-542875

Voetbal - Jeugdcommissie

Jeugdvoorzitter
Jeroen Bleeker
jeroen_bleeker@devalken.com
06-51434933

Coördinator ABC
vacant

Coördinator pupillen
vacant

Coördinator Champions League
Alice Peerdeman
championsleague@devalken.com
0228-751226
06-36397435

Wedstrijdsecretaris zaterdag
Christine Roosendaal
valkenwedstrijdsecretariszaterdag@devalken.com
06-54711654

Scheidsrechtercoördinator
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
0228-541662

Voetbal - Trainers

Hoofdtrainer
Martin Glim
glim14@planet.nl
06-10676980

Assistent-trainer
Gert Feld
g.feld@quicknet.nl
06-29190100

Coördinator jeugdtrainers
vacant

Keeperstrainer jeugd
Jan Groot
0228-542570

Voetbal - Jeugd

Kanjer van de week
Erna Koster
0228-544477

Toernooien
Jos Timmer
jos.timmer@quicknet.nl

Materialen
Timo Groot
ttm.groot@quicknet.nl
0228-542251

Kleding
Erna Koster
0228-544477

Feestcommissie
Mary Vriend
0228-543230

Velden / Kleedkamers
Hans Keetman
0228-542709

Drieban / mixtoernooi
Joyce Boogaard
joyceboogaard@gmail.com

Kantinedienst zaterdag
Sandy van de Werff
davesan@quicknet.nl

Voetbal - Overig

Afgelastingen
Peter Bakker
valkenwedstrijdsecretaris@gmail.com
06-38890033

Velden / Consul
Arnold Boots
06-51316409

Begeleider Valken 1
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Speaker Valken 1
Vacant

Gastvrouw/heer Valken 1
Vacant

Voetbal - Contact seniorenteams

Selectie (Valken 1 en 2)
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Valken 3
Rowan Boots
06-13894416

Valken 4
Tjeerd Zuurbier
0228-543648

Valken Veteranen Ve. 1
Piet Vriend

Valken Veteranen Ve. 2
Erwin Laan
erwinlaan@hotmail.com
0228-541326

Voetbal - Jeugd coaches

JO19-1
Peter van der Zalm
06-80180541

JO17-1
Arjan Degeling
j.degeling@quicknet.nl
06-28940081

JO17-1
Jelle de Groot
jelle_de_groot@hotmail.com
06-50618114

JO17-2
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484515

JO15-1
Gerard Laan
gerardlaan@icloud.com
06-53539746

JO15-2
Hans Pronk
hans.pronk6@ziggo.nl
0228-542774

JO13-1
Gert Feld
g.feld@quicknet.nl
06-29190100

JO13-1
Karim Verkuijl
k.verkuijl@quicknet.nl
06-14187989

JO12-1
Dave vd Werff
davesan@quicknet.nl
06-10269586

JO12-2
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

MO13-1
Karin van Oord
karinvanderoord@hotmail.com
06-24877071

JO11-1
Swaas Dekker
swaasenpetra@quicknet.nl
0228-720335

JO10-1
Sander Vreeker
sander@tbpbouw.nl
06-42397265

JO10-2
Bas van Rijnsoever
rijnsoeverbas@hotmail.com
06-10336930

JO9-1
Frank Lakeman
Fransiscus.lakeman@gmail.com
06-53770158

JO9-2
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269

JO8-1

paul@aplusrigging.nl
06-54993913

JO8-1
Mark Sluis
mark.linda@quicknet.nl
06-48339102

JO8-2
Michael

JO8-3
Stephan

Voetbal - Jeugd trainers

JO19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
06-52199133

JO17-1
Arjan Degeling
j.degeling@quicknet.nl
06-28940081

JO17-1
Jelle de Groot
jelle_de_groot@hotmail.com
06-50618114

JO17-2
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484515

JO15-1
Gerard Laan
gerardlaan@icloud.com
06-53539746

JO15-2
Eric Groot (ma) +????
e.groot@quicknet.nl
06-18862167

JO13-1
Gert Feld
g.feld@quicknet.nl
06-29190100

JO12-1
Swaas Dekker
swaasenpetra@quicknet.nl
0228-720335

JO12-2
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

JO12-2
Frank Lakeman
franciscus.lakeman@gmail.com
06-53770158

MO13-1
Dennis Bekenkamp
Dbekenkamp@hotmail.com
06-55154927

MO13-1
Karin van der Oord
karinvanderoord@hotmail.com
06-24877071

JO11-1
Swaas Dekker
swaasenpetra@quicknet.nl
0228-720335

JO11-1
Marcel Kenter
marcelkenter94@hotmail.com
06-33726437

JO10-1
Tim Stammes
06-28512709

JO10-2
Ivo Kuip
nca.kuip@quicknet.nl
06-12504937

JO9-2
Rick Boon
06-57785395

JO8-1
Paul Tijssen
paul@aplusrigging.nl
06-54993913

Championsleague
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
228541662

Keerperstrainingen Jeugd
Jan Groot
grootkapinga@quicknet.nl
228542570

Invaltrainers
Marcel de Wit
dewit01@quicknet.nl
06-51240135

Invaltrainers
Gerard Koster
gerard.koster@ziggo.nl
0228-543779

Invaltrainers
Marco Stapel
marcostapel@zonnet.nl
06-23484515

Invaltrainers
Sam Vroling
Sam_Vroling@hotmail.com
06-29339887

Invaltrainers
Frank Hand
frank.hand@planet.nl
06-53890680

Invaltrainers
Roan Groot
06-36323666

Handbal - Handbalcommissies

Voorzitter
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Penningmeester
Marijke Laan
marijkegroot45@gmail.com
0621996206

Wedstrijdsecretariaat
Anne de Groot
annedegroot95@hotmail.com
0655688929

Wedstrijdsecretariaat
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Materialen en kleding
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Uitkijk en Valkensite
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Scheidsrechterzaken
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

Scheidsrechterzaken
Melissa Sijm
melissasijm@hotmail.com

Scheidsrechtersbegeleiding
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Sportiviteit en respect
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Ledenadministratie/Contributie
Nannette Singer / Anne de Groot
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Chauffeurscoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Activiteitencommissie
Marijke Laan
marijkegroot45@gmail.com
0621996206

Jeugdcoördinatie
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Jeugdcoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Handbal - Coördinaties van teams

Senioren
Corina Ruiter
corinaruiter@hotmail.com
0647350830

Jeugdteams
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Jeugdteams
Rinske Groot
rinske-groot@live.nl
0611818701

Champions League
Angela Boots
angelaboots1@hotmail.com
06-16300273

Handbal - Trainers

Senioren 1 + 2
Jan Schouten
janschoutendakwerken@ziggo.nl
0610909048

A1 + B1
Jeroen Hart
jg.hart@quicknet.nl           
0653980679

C1 + C2
Saskia Roukema
saskiaroukema@hotmail.com
0680122971

C1 + C2
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

C3 + D1
Corina Ruiter
corinaruiter@hotmail.com
06 47350830

C3 + D1
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

E1, E2 + E3
Patricia Dekker
06-23252510

F1 en F2
Stephanie v.d. Velde
m.vandervelde@quicknet.nl
0228-543653

Keepers t/m D Jeugd
Nicole Beemsterboer
edwinennicole@quicknet.nl
0627064738

Keepers Senioren, A + B + C
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Handbal - Coaches

Senioren 1
Jan Schouten
janschoutendakwerken@ziggo.nl
0610909048

Senioren 2
Melissa Sijm
melissasijm@hotmail.com

Recreanten 1
Elise Koebrugge
elise_koebrugge@hotmail.com
0623104744

A1
Jeroen Hart
jg.hart@quicknet.nl
0653980679 / 0228-518633

A1
Mariëtte Appelman
jg.hart@quicknet.nl
06-27380888

B1
Kees Laan
marjanenkeeslaan@quicknet.nl
0228-542762

B1
Rob Hoff
rob.c.a.hoff@gmail.com
0228-543586

C1
Arnold Dudink
arnoldmirjam@ziggo.nl
06-22378171

C1
Karin Sijm
06-13152424

C1
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
06-28923705

C2
Saskia Roukema
saskiaroukema@hotmail.com
0680122972

C2
Linda Wagemans
lindawagemans73@gmail.com
0630698033

C2
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

C3
Joost van Engen
06-17996329

C3
René de Koning
r.dekoning@quicknet.nl
0228-515612 / 0648108267

D1
Edwin Beemsterboer
edwinbeemsterboer@insabb.nl
0228-542229 / 0651924925

E1
Esther Schuitemaker
e.m.terpstra@quicknet.nl
0228-543351

E2
Patrick Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

E2
Judith Baars
judithbaars19@hotmail.com
0622939646

F1
Monique Klein
arenmoklein@quicknet.nl
0630035419

F1
Wilma Beerepoot
06-13833578

F1
Inge Ruijter
minge_10@hotmail.com
06-1362479

F2
Petra Dekker
06-49928191

F2
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

Champions League
Angela Boots
angelaboots1@hotmail.com
06-16300273

Special sponsors

 

Bericht categorieën

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 19-01-2019
Ochtend
Frida Reus / Julian Kunne
Middag
Stein Lakeman / Sem Bleeker
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Tim Boon, 16-01 (16 jaar)
Koen Groot, 16-01 (18 jaar)
Dennis Vriend, 16-01 (26 jaar)
Natasja de Graaff, 17-01 (14 jaar)
Joris Molenaar, 18-01 (19 jaar)
Copyright © 2019 DeValken.com