DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Programma 3 september Valkendag

We vragen alle deelnemers van de jeugd om 13.30 uur aanwezig te zijn en 5 minuten voor aanvang van de eerste wedstrijd klaar te staan op het veld waar je moet spelen.

We vragen alle deelnemers van de senioren/veteranen om uiterlijk 16.15 uur aanwezig te zijn i.v.m. de presentatie. Aansluitend start jullie programma om 16.45 uur.

Kledingadvies: Eigen sporttenue en voor de voetballers die ook gaan handballen, denk ook aan sportschoenen zonder noppen.

13.50 uur start Voetbalwedstrijden mix met ouders voor de CL en F-pupillen
Handbalwedstrijden mix met ouders voor de E- en F- pupillen
Voetbal- en handbalwedstrijden mix E & D-pupillen voetbal en D-pupillen handbal
Boardingvoetbal/Handbal/Levend tafelvoetbal mix A, B en C-junioren

16.15 uur Bestuurspresentatie voor alle leden, ouders en aanwezigen over
‘De Valken 2016’ door secretaris Ron Laan

16.45 uur start Boardingvoetbal/Handbal/Levend tafelvoetbal senioren & veteranen

18.00 uur Verloting onder de deelnemers (die hun naam op het deelnemersbord hebben ingevuld) en
aansluitend de Kampioenshuldiging van de voetbal- en handbalteams seizoen 2016
door Martin Glim en Jop van Lunen

Kampioenshuldiging
We zouden het leuk vinden als zoveel mogelijk kampioenen aanwezig zijn
in tenue (de coach zorgt voor de Valkentenues) !

Voetbal
D1
Tom Groot, Rens Degeling, Frank Ottens, Timo vd Leij, Yannick Bakker, Twan van Dulmen, Isa Stosz,
Jasper Buis, Roel de Wit, Bryan le Blanc, Berend Kraaneveld, Colin Laan
Trainers/coach: Michel vd Leij, Marco Bakker en Harry Sierkstra

D3
Morris Laan, Mouad Mustapha Ibrahimi, Renze Boots, Jelle Gorter, Wouter Dekker, Dion Bouwman,
Floris Rooker, Sem Bleeker, Sem Timmer, Wietse Leijen, Yarno Visser, Joris Wiering.
Trainer/coach: Gerard Laan

E2
Brian Appelman, Lars Bleeker, Paul Boon, Max Verkuijl, Cas Klaij, Milan v/d Veen, Jort Besseling, Rick Laan, Nick Beemster, Zomer Dijkstra
Trainers/Coaches: Karim Verkuijl, Ruud Klaij en Eric Appelman

Championsleage Fiorentina
Daan Vriend, Jelle Bleeker, Finn Stapel, Dylano Zimmerman, Jens Kuip
Coach: Marc Vriend en trainer: Carla Laan bijgestaan door diverse jeugdleden

Valken 2
Trainers/coach: Peter Haars/Theo Visser

Handbal
E3
Joyce Laan, Sari Harder, Sarah Beemsterboer,Yara Bleeker, Emeline Bakker en Alette Aardse
Trainer: Jando Harder
Coaches: Edwin Beemsterboer / Gerline Bakker

E2
Sharon Vlaar, Marike de Wit, Charmaine Sijm, Anne Klinkenberg, Channah Dekker en Renske Beemster
Trainer: Jando Harder
Coach: Wendy Boots

B1
Suzanne Sijm, Alisha de Leth, Meike Deen, Lotte Bregman, Rianne Appelman, Esther Vreeker,
Bo Hoff, Lisa Groot en Jolien Feller
Trainer en coach: Jeroen Hart

Senioren 2
Trainer Jop van Lunen
Coach: Chantal Koomen

* vetgedrukte namen zijn de teamcaptains

Teamindeling CL

Team 1
Paul Tijssen (ouder)
Kick Tijssen
Chantal Zimmerman (ouder)
Dylano Zimmerman
Finn Stapel

Team 2
Simone Wijnker (ouder)
Ivaila Bakker
Niels de Wit (ouder)
Siemen de Wit
Rober de Wit (ouder)
Derck de Wit

Team 3
Ronald van Lenthe (ouder)
Mika van Lenthe
Dick Dalmulder (ouder)
Jesse Dalmulder

Team 4
Frank Lakeman (ouder)
Teun Lakeman
Lennard Groot (ouder)
Nyna Groot

Teamindeling F

Team 1
Martijn Martens (ouder)
Wouter Martens
Jacob Hofland (ouder)
Rob Hofland
Dion van der Veen
Jens Kuip
Gijs van der Geest
Jelle Bleeker
Chris Beemster

Team 2
Wilfried Laan (ouder)
Dave Laan
Dean Laan
Yannick Wagemans
Thijs Kuip
Patrick Stapel
Bas van Rijnsoever (ouder)
Jay van Rijnsoever

Team 3
Swaas Dekker (ouder)
Koen Dekker
Luca Bleeker
Laurent de Lange
Twan Portegies
Stein Lakeman
Patrick Ottens (ouder)
Paul Ottens

Team 4
Marc Vriend (ouder)
Daan Vriend
Fynn de Wit
Tristan Dekker
Maarten van Warmerdam
Jazz Lieshout
Lex Groot
Wiebe Graaf

Teamindeling E en D

Team 1
Joris Wiering
Isa Besseling
Isa Stosz
Mouad Ibrahimi
Esme Dekker
Rick Laan
Kay Kramer
Kevin Roosendaal
Cas Mes

Team 2
Floris Rooker
Thiya Grandin
Renze Boots
Bink Tijssen
Jeanne Wagemans
Lars Bleeker
Liesl Langedijk
Annabel Braas
Ilse Beemster

Team 3
Jelle Gorter
Bente Roukema
Wietse Leijen
Thijs Leek
Riva Laan
Collin Roosendaal
Aniek Dekker
Renske Beemster

Team 4
Hellen Moerbeek
Yarno Visser
Morris Laan
Nick Beemster
Charmaine Sijm
Max Verkuijl
Linde Langedijk
Jet Dudink

Team 5
Indy Beemsterboer
Sem Timmer
Jente Broens
Jente Dekker
Mirte Broens
Jort Besseling
Kevin Kohler
Lisa Mes

Team 6
Anouk Bregman
Sem Bleeker
Dion Bouwman
Lynn Fannoy
Cas Klaij
Nordin vd Werf
Ducati Zijp
Iris Hooijboer

Teamindeling C

Team 1
Erik Visser
Martijn Clay
Berend Kraneveld
Timo van der Leij
Tom Groot
Ties van Warmerdam
Sophie Bakker
Myrthe Hand

Team 2
Daan van de Akker
Salem Braas
Frank Ottens
Roel de Wit
Rein Groot
Danique Wiersma
Celina Sijm

Team 3
Maarten Koster
Twan van Dulmen
Stan Degeling
Mike Beemster
Maas Bouman
Sophie Laan
Amber Hooijboer

Team 4
Mitch Beemster
Vlieger Bouman
Jasper Buis
Bryan le Blanc
Colin Laan
Daan Wisman
Yannick Bakker
Rens Degeling

Teamindeling A en B

Team 1
Wouter Laan
Rick Sunder
Luuk van Dulmen
Imme Broens
Alisha de Leth
Suzanne Sijm
Majel Langedijk

Team 2
Joris Koster
Bryan Stosz
Koen Groot
Manon Bregman
Fee Hoff
Esmay Beemster
Jelle Boon

Teamindeling handbal CL, F en E

Team 1
Gerline Bakker (ouder)
Fabiënne Bakker
Emeline Bakker
Joris Groot (ouder)
Anouk Groot
Ouder Landkroon (ouder)
Floor Landkroon

Team 2
Marco Zuiderwijk (ouder)
Annabel Zuiderwijk
Mark/Kim Ruiter (ouder)
Romy Ruiter
Yara Bleeker
Sarah Beemsterboer
Merle Dekker

Team 3
Wendy Dekker (ouder)
Channah Dekker
Noa Dekker
Judith Baars (ouder)
Sylvie Boots
Joyce Laan

Teamindeling Senioren

Team 1
Jacco Laan
Rinske Groot
Sammy de Graaf
Sandra Hoogland
Femke Ilbrink
Dennis Vriend
Wilfried Laan
Anke Zuurbier

Team 2
Edwin Hoffer
Lynn Koster
Twan Koster
Jop van Lunen
Bas Gagliardi
Tjeerd Zuurbier
Gerard Koster
Sam Vroling

Team 3
Loek Groot
Eva Vlaar
Roan Groot
Laura Zilver
Niels Kool
Christian Steenkamp
Rick Vriend

Team 4
Anne de Groot
Edwin Visser
Mike Groot
Elise Koebrugge
Rowan Boots
Frank Vriend
Frank Lakeman
Dieuwertje Karsten

Team 5
Corina Ruiter
Kor Mantel
Jeffrey Vis
Lennard Groot
Tineke Vreeker
Harm van Leijen
Kees Laan
Bas Koopman

Team 6
Niels Fine
Mike Hoffer
Inge Ruijter
Michel Hoffer
Bart Vriend
Niels Timmer
Ruud Klaij
Marijke Boon

Programma
Programma

Voetbal Champions League
Tijd Veld
Team 1 – Team 2 = 13.50-14.10 A1
Team 3- Team 4 = 13.50-14.10 A1
Team 2- Team 3 = 14.15-14.35 A1
Team 4- Team 1 = 14.15-14.35 A1
Rust 14.35-15.00
Team 1- Team 3 = 15.00-15.20 A1
Team 2- Team 4 = 15.00-15.20 A1

Voetbal F-pupillen
Tijd Veld
Team 1- Team 2 = 13.50-14.10 C1
Team 3- Team 4 = 13.50-14.10 B1
Rust 14.10-14.35
Team 2- Team 3 = 14.35-14.55 C1
Team 1- Team 4 = 14.35-14.55 B1
Team 3- Team 1 = 15.00-15.20 C1
Team 2- Team 4 = 15.00-15.20 B1

Voetbal E/D en handbal D-pupillen
Tijd Veld
Team 1 – Team 2 = 13.50-14.10 B2
Team 3- Team 4 = 13.50-14.10 A2
Team 5- Team 6 = 13.50-14.10 HB2
Team 1- Team 3 = 14.15-14.35 HB2
Team 2- Team 5 = 14.15-14.35 B2
Team 4- Team 6 = 14.15-14.35 A2
Rust 14.35-15.00
Team 1- Team 4 = 15.00-15.20 B2
Team 2- Team 6 = 15.00-15.20 A2
Team 3- Team 5 = 15.00-15.20 HB2

Voetbal en handbal C
Team 1 – Team 2 = 13.50-14.10 Boarding
Team 3- Team 4 = 13.50-14.10 Tafel
Team 2- Team 3 = 14.15-14.35 HB3
Team 4- Team 1 = 14.15-14.35 Tafel
Rust 14.35-15.00
Team 1- Team 3 = 15.00-15.20 HB3
Team 2- Team 4 = 15.00-15.20 Boarding
Team 2- Team 1 = 15.25-15.45 Tafel
Team 3- Team 4 = 15.25-15.45 Boarding
Team 2- Team 4 = 15.50-16.10 HB3

Voetbal en handbal A en B
Team 1 – Team 2 = 13.50-14.10 HB3
Rust 14.10-14.35
Team 1 – Team 2 = 14.35-14.55 Boarding
Team 1 – Team 2 = 15.00-15.20 Tafel

Handbal F en E-jeugd
Tijd Veld
Team 1- Team 2 = 13.50-14.10 HB1
Team 3- 13.50-14.10
Team 1- Team 3 = 14.15-14.35 HB1
Team 2- 14.15-14.35
Rust 14.35-15.00
Team 3- Team 2 = 15.00-15.20 HB1
Team 1- 15.00-15.20

16.15 – 16.45 uur bestuurspresentatie voor alle leden, ouders en aanwezigen over ‘De Valken 2016’ door secretaris Ron Laan

Tafelvoetbal, boarding voetbal en handbal
Tijd Veld
Team 1 – Team 2 = 16.45-17.05 HB1
Team 3- Team 4 = 16.45-17.05 Boarding
Team 5- Team 6 = 16.45-17.05 Tafel
Team 1- Team 3 = 17.10-17.30 Tafel
Team 2- Team 6 = 17.10-17.30 Boarding
Team 4- Team 5 = 17.10-17.30 HB1
Team 1- Team 5 = 17.35-17.55 Boarding
Team 2- Team 4 = 17.35-17.55 Tafel
Team 3- Team 6 = 17.35-17.55 HB1

18.00 uur Verloting deelnemers (die hun bord op het naam hebben gezet) en aansluitend de kampioenhuldiging door Martin Glim en Jop van Lunen

Na afloop van bovenstaand “programma” hopen we er samen nog een aantal gezellige uurtjes van te maken. Voor de jeugd is er een boardingveld, springkussen, zandbak en het levend tafelvoetbalspel. Ook zijn er kleurplaten.
Voor de “ouderen” een gezellig terras/kantine met BBQ en patat, borrel en muziek o.l.v. DJ Jaap Peerdeman.
Tevens is er een loterij ondersteund door lokale bedrijven.

Iedereen is van harte welkom op de Valkendag!

Wij hebben er veel zin in en hopen er met alle deelnemers en belangstellenden een mooie, sportieve en gezellige dag van te maken!

Namens de organisatie:
Melissa Sijm, Christian Steenkamp, Niels Timmer, Marijke Laan, Erwin de Wit, Anja Stosz, Arijenne v.d. Leij, Karin Steen,
Jeroen Bleeker, Nop van Warmerdam, Karim Verkuijl, Eva Vlaar en Margreet van Dulmen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Corona protocol

Laatste update 15-10
Klik hier voor alle info

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 05-12-2020
Ochtend
Esther/Gabriel Kobes
Middag
Kay Kramer/Quinten Schoorl
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Theo Visser, 03-12 (68 jaar)
Yoran Hoogewerf, 04-12 (15 jaar)
Jens van der Werff (ivm onderst wedstrijdsec), 04-12 (18 jaar)
Kevin Kohler, 05-12 (14 jaar)
Frank Lakeman, 05-12 (46 jaar)
Copyright © 2020 DeValken.com