DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Nieuwe trainster handbal A-jeugd volgend seizoen

Na jarenlange trouwe dienst van onze Jeroen Hart is per volgend seizoen het moment gekomen dat de A jeugd onder leiding van een nieuwe trainster hun talenten zal gaan laten zien en verder ontwikkelen.

Jeroen is zo’n 6 jaar bij onze club betrokken geweest en heeft altijd met enthousiasme de A- en B- jeugd onder zijn leiding gehad. Hij heeft met hen ook diverse successen behaald. Ook was Jeroen altijd bereid te fluiten, zelfs soms op het laatste moment. We kijken terug op een plezierige en goede samenwerking.

Na 6 jaar is het voor beide partijen een mooi moment om terug te kijken en met elkaar ook te constateren dat het voor de club en speelsters goed is om te vernieuwen. Vanzelfsprekend zullen we op een later moment op een gepaste wijze deze periode afsluiten.

Voor nu bedanken wij Jeroen voor zijn tomeloze inzet voor onze club.
We zijn blij en trots dat we iemand hebben gevonden om het roer van Jeroen over te nemen.

Deze trainster is een oude bekende van onze club. Ze heeft een zeer ruime ervaring in de handbalsport en als trainster.

We zien uit naar de samenwerking met haar.

We zijn benieuwd of mensen haar herkennen op de foto, gemaakt in het begin van haar handbal carrière bij De Valken.

Linelle Koebrugge welkom!!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 06-06-2020
Ochtend
Isabel/Jesse Dalmulder
Middag
OPVULPLEK/ Beau Wissink
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Daniel Hofman, 02-06 (19 jaar)
Daan Weverink, 04-06 (15 jaar)
Rick Sunder, 05-06 (20 jaar)
Bo Vis, 05-06 (14 jaar)
Joa de Wit, 05-06 (9 jaar)
Sophie Laan, 06-06 (17 jaar)
Copyright © 2020 DeValken.com