DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Nieuwe kledinglijn en nieuwe webshop voor De Valken

Met trots laat het bestuur weten dat de nieuwe kledinglijn van SV De Valken is gelanceerd. Hiervoor is in samenwerking met Duijn Teamsport een speciale webshop SV De Valken geopend. We bieden onze leden de mogelijkheid om de nieuwe kleding voor een aantrekkelijke prijs op de webshop te kopen. Het bestuur hoopt en verwacht dat heel veel leden interesse hebben in de nieuwe kleding, waardoor al snel een uniform en sportief kledingbeeld bij onze vereniging te zien is.

https://devalken.clubwereld.nl/

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Corona protocol

Laatste update 12-06-21
Klik hier voor alle info

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Er is geen rooster beschikbaar

Tweets

Jarigen :)

Aaron Broersen, 17-06 (10 jaar)
Niels Laan, 17-06 (28 jaar)
Manon Bregman, 20-06 (19 jaar)
Riva Laan, 21-06 (16 jaar)
Copyright © 2021 DeValken.com