DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Sponsor Actie van Deen: spaar munten voor De Valken

Eergister is de Deen Sponsoractie gestart. SV De Valken doet hier ook aan mee in het Deen filiaal in Hoogkarspel. Van de opbrengst zal trainingsmateriaal voor de handbal en voetbal aangeschaft worden.

Tot en met 5 september krijg je per 10 euro aan boodschappen een sponsormunt. Deze kun je in de winkel in de koker van S.V. de Valken gooien.

Mocht je in een ander Deen filiaal je boodschappen doen, dan kunnen de munten ook in de brievenbus op Westerkerkweg 61 of Hertog Willemweg 17. Ook in de Valkenkantine staat een bak waar de munten kunnen worden ingeleverd. Deze bak staat op de bar.

Dus als je bij je boodschappen een sponsormunt krijgt, denk dan even aan onze club en doneer deze t/m zaterdag 12 september in de koker van SV de Valken. Wij en onze jeugd zijn je daarvoor zeer dankbaar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Corona protocol

Laatste update 20-03
Klik hier voor alle info

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 15-05-2021
Ochtend
Isabel/OPVULPLEK
Middag
OPVULPLEK/OPVULPLEK
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Jelte Koopman, 11-05 (13 jaar)
Fiene Besseling, 12-05 (11 jaar)
Niels Timmer, 12-05 (27 jaar)
Emma Bekenkamp, 13-05 (15 jaar)
Jet Dudink, 14-05 (17 jaar)
Ruud Kok, 16-05 (28 jaar)
Copyright © 2021 DeValken.com