DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Clubinfo

Accommodatie

Sportpark De Valken
Koggeweg 45b
1607 MT HEM
Tel. 0228-542182

Secretariaat

Ron Laan
De Buurt 113
1606 AE VENHUIZEN
Tel. 0228-543215

Algemeen - Bestuur

Voorzitter
Siegfried Kok
spakok@hotmail.com
0228-542785
06-53929868

Vice-voorzitter
Timo Groot
ttm.groot@quicknet.nl
0228-542251

Vice-voorzitter
Frank Hand
penningmeester@devalken.com
0228-542785

Secretaris
Ron Laan
ron.laan@hetnet.nl
0228-543215

Wedstrijdsecretaris zondag

Afd. Handbal
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Afd. Jeugdvoetbal
Miranda Paree
jeugdvoetbal@devalken.com

Algemeen - Overig

Ledenadministratie voetbal
Trudie Besseling
ledenadministratie@devalken.com
06-13094713

Ledenadministratie handbal
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Website DeValken.com
Martin Beemster
postmaster@devalken.com
0228-541645
06-55291971

Gevonden / verloren voorwerpen
Tijdens wedstrijddagen in de kantine

Voetbal - Trainers

Hoofdtrainer
Gert Feld
06-29190100

Assistent-trainer
Remco Wachter
06-10406033

Coördinator jeugdtrainers
vacant

Keeperstrainer jeugd
Jan Groot
0228-542570

Voetbal - Overig

Afgelastingen

Velden / Consul
Ruud Claij
06-29143405

Begeleider Valken 1
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Speaker Valken 1
Vacant

Gastvrouw/heer Valken 1
Vacant

Voetbal - Contact seniorenteams

Selectie (Valken 1 en 2)
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Valken 3
Roy Zwagemaker
06 136 19 503

Valken 4
Tjeerd Zuurbier
0228-543648

Valken Veteranen Ve. 1
Piet Vriend

Voetbal - Jeugd - staf

Wedstrijdsecretariaat zaterdag
Christine Roosendaal-Bijl
wedstrijdsecretariszaterdag@devalken.com
06-54711654

coordinator Championsleage
Erwin Groot
epcgroot@live.nl
06-25657356

coordinator JO8-JO11
Mirande Paree
mirandaparee@hotmail.nl
06-30176682

coordinator JO12-JO14
Paulien Dalmulder
p.meissen@telfort.nl
06-55733292

Ledenadministratie
Trudie Besseling
ledenadministratie@devalken.com
06-13094713

Coordinator JO15-JO19
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

Coordinator scheidsrechter
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
06-15647871

terreindienst zaterdag
Simone Hand
06-15211021

coordinator kantinedienst
Nancy Beemster
kantinerooster@devalken.com
06-18247557

coordinator kantinedienst
Isabel de Wit
kantinerooster@devalken.com

coordinator kleding
Atie Boon
bonibv@hetnet.nl
06-12032069

coordinator toernooien
Jos Timmer
jos.timmer@quicknet.nl
06-25594290

project coordinator jeugd
Barry Wissink
barry.wissink@me.com
06-29051779

Hoofd jeugd trainer
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

Materiaal coordinator
Hildegard Boon
hildegardboon@hotmail.com
06-53896101

Coordinator overige zaken
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269 

Voetbal - Jeugd - trainer

cL
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
06-15647871

JO8-1
Paul Dalmulder
pauldalmulder@gmail.com
0613400989 

JO8-1
Cor Broertjes
cbroertjes@hotmail.com
0651311438 

JO8-1
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
0612024269 

JO8-2
Nobi Jonker
nobijonker@hotmail.com
0650589869 

JO8-2
Chantal Dijkstra
dijkstrachantal@hotmail.com
0651269629 

JO8-2
Leonie Bakker
leoniekoster89@gmail.com
0613947554 

JO9-1
Cor Attema
tuffgong64@hotmail.com
0617272749 

JO9-2
Martijn Ostendorf
martostendorf@hotmail.com
0620493268 

JO9-2
Bonne Boots
bonne@bootsflowerbulbs.com
0620362327 

JO9-2
Daan Vriend / Twan Portegies (met Eline)

JO10-1
Thijs Paree
thijsparee@hotmail.com
0621243720 

JO10-1
Rick Toben
ricktoben@gmail.com
0611532102 

JO10-2
Ramon van Diepen
rvandiepen@hotmail.com
0649450509 

JO10-2
Swaas Dekker
swaasdekker@quicknet.nl
0633726437 

JO11-1
Michael van Gestel
chrisenmike@quicknet.nl
0612615338 

JO11-1
Paul Thijsen
paul@aplusrigging.nl
0654993913

JO12-1
Chris Sjerps
info@csjerpstimmerwerken.nl
0653453392

JO12-1
Cees Meijer
chmeijer@msn.com
0618974716

JO12-2
Bart De Kuijer
bgadekuijer@gmail.com
0620156270

JO12-2
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
0612024269 

JO13-1
Niels Fine
nielsfine@live.nl
0631499487

JO14-1
Lennard Groot
lgroot@nsfgames.com
0620500289

JO14-1
Ivo Kuip
nca.kuip@quicknet.nl
0612504937

JO14-2
Jeremy Vreeker
freggle@quicknet.nl
0634533892

JO14-2
Dejan Vlajijc
0636307680

JO15-1
Barry Wissink
barry.wissink@me.com
0629051779

JO17-1
Barry Schipper
0653697510

JO17-1
Marcel Boye
0652614408

JO18-1
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
0623484514

JO18-1
Erik Groot
e.groot@quicknet.nl
0618862167

JO19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
0652199133

Keeperstrainer
Jan Groot
Grootjan62@gmail.com
0228542570

Voetbal - Jeugd - coach

JO8-1
Paul Dalmulder
pauldalmulder@gmail.com
06-13400989 

JO8-1
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269 

JO8-2
Nobi Jonker
nobijonker@hotmail.com
06-50589869 

JO9-1
Cor Attema
tuffgong64@hotmail.com
06-17272749 

JO9-2
Walric Kooyman
walrichk@hotmail.com
06-24449114

JO9-2
Martine de Groot
jorisenmartine@quicknet.nl
06 10 39 19 23

JO10-1
Stefan de Lange
stefandelange20@hotmail.com
06-30864259

JO10-1
Mats Boots
matsboots@quicknet.nl
06-21336858

JO10-2
Ramon van Diepen
rvandiepen@hotmail.com
0649450509 

JO11-1
Mattie Obdam
mattieobdam@hotmail.com
06-22078264

JO11-1
Bart Laan
Laanmachineverhuur@gmail.com
06-22971996

JO11-1
John Vriend
j.vriend@icloud.com
06-42417263

JO12-1
Mark Sluis
mark.linda@quicknet.nl
06-48339143

JO12-2
Ouders op tourbeurt
nvt
nvt

JO13-1
Bas van Rijnsoever
rijnsoeverbas@hotmail.com
06-10336930

JO14-1
Lennard Groot
lgroot@nsfgames.com
0620500289

JO14-1
Ivo Kuip
nca.kuip@quicknet.nl
0612504937

JO14-2
Sander Vreeker
sander@tbpbouw.nl
06-42397265

JO15-1
Frank Mes
mesbreedijk@gmail.com
06-29502197

JO17-1
Barry Schipper
0653697510

JO17-1
Marcel Boye
0652614408

JO18-1
Jos Timmer
jos.timmer@quicknet.nl
06-25594290

JO18-1
Wilfried Laan

JO19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
0652199133

JO19-1
Peter vd Zalm
petervanderzalm@live.nl
0652199133

Handbal - Handbalcommissies

Voorzitter
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Penningmeester

Wedstrijdsecretariaat
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Materialen en kleding
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Uitkijk en Valkensite
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Scheidsrechterzaken
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

Scheidsrechterzaken
Melissa Sijm
melissasijm@hotmail.com

Scheidsrechtersbegeleiding
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Sportiviteit en respect
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Ledenadministratie/Contributie
Nannette Singer / Anne de Groot
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Chauffeurscoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Activiteitencommissie

Jeugdcoördinatie
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Jeugdcoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Handbal - Coördinaties van teams

Senioren
Saskia Roukema
06-80122971
saskiaroukema@hotmail.com

A en B junioren
Linda van ´t Hoff
06-51371534
lindavanthoff@hotmail.com

C en D 
Corina Ruiter
06-47350830
corinaruiter@hotmail.com

E, F en Champions League
Rinske Groot
06-11818701
rinske-groot@live.nl

Handbal - Trainers

Senioren 1 + 2
Diego Jacobs
06-17716282
diego_jc5@hotmail.com

Keepers Senioren, A + B + C
Wendy Dekker
0228-543160
wedebo@quicknet.nl

A1, A2 en B1
Linelle Koebrugge
06-41317544
l.koebrugge@hotmail.com

B2 en B3
Helga Bleeker
06-22598454
frankhelga@quicknet.nl

B2 en B3
Linda Wagemans
06-30698033
lindawagemans73@gmail.com

B2 en B3
Jeffrey Ruitenberg
06-44142166

C1
Corina Ruiter
06-47350830
corinaruiter@hotmail.com

C1
Linda Wagemans
06-30698033
lindawagemans73@gmail.com

D1 en D2
Reinco Schuitemaker 
0228-543351

D1 en D2
Danique Wiersma
06-34829707

D1 en D2
Patricia Dekker 
06-23252510

E1, E2
Martijn Bos
06-51777008

E3 (de E1 en E2 rouleren per week)
Eline Portegies Groot
06-12463515

E3 (de E1 en E2 rouleren per week)
Femke Vriend Spaan
06-15401478

F1, F2 en F3
Angela Boots
06-16300273
angelaboots1@hotmail.com

F1, F2 en F3
Cila Brinks
06-22780146 

Champion League
Alice Doodeman
06-36397435

Keepers t/m D Jeugd
Merel Zwart
06-20463449
merellzwart@hotmail.com

Keepers t/m D Jeugd
Manon Stienstra 
06-42606874

Handbal - Coaches

Senioren 1
Diego Jacobs
06-17716282
diego_jc5@hotmail.com

Senioren 2
Jozien Groot 
06-44388960

A1
Rob Hoff
0228-543586
rob.c.a.hoff@gmail.com

A1
Kees Laan
0228-542762
marjanenkeeslaan@quicknet.nl

A2
Nicole Beemsterboer
06-27064738
edwinennicole@quicknet.nl

A2
Karin Sijm
06-13152424

B1
Saskia Roukema
06-80122972
saskiaroukema@hotmail.com

B1
Wendy Dekker
06-15164600
wedebo@quicknet.nl

B2
Helga Bleeker
06-22598454
frankhelga@quicknet.nl

B2
Linda Wagemans
06-30698033
lindawagemans73@gmail.com

B3
Rene de Koning
06-48108267
r.dekoning@quicknet.nl

B3
Janneke Beemster
06-18796667
janneke_beemster@hotmail.com

C1
Marcel de Wit
06-51240135
dewit01@quicknet.nl

C1
Edwin Beemsterboer
06-51924925
edwinbeemsterboer@insabb.nl

D1
Reinco Schuitemaker 
06-51212734

D2
Monique Klein 
06-30035419

D2
Judith Baars
06-22939646

E1
Joost van Engen
06-17996329

E1
Martijn Bos
06-51777008

E2
Inge Ruijter
06-13642479
minge_10@hotmail.com

E2
Wilma Beerepoot
06-13833578

E3
Marc Vriend
06-25445241
marcvriend@hotmail.com

E3
Eline Portegies Groot
06-12463515

F1
Annet Fit
06-12943656

F1
Paulien Meissen
06-55733292

F2
Petra Kooistra Bakker
06-42590589

F2
Joanne Peerdeman
06-14903268

F3
Angela Boots
06-16300273
angelaboots1@hotmail.com

F3
Dieuwertje Groot
06-14974340

Corona protocol

Laatste update 15-11-21
Klik hier voor alle info

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 11-12-2021
Ochtend
Nienke Ruiter / Monique
Middag
Julian Kunne / Djens Lely
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Marije Groot, 10-12 (31 jaar)
Copyright © 2021 DeValken.com