DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Clubinfo

Accommodatie

Sportpark De Valken
Koggeweg 45b
1607 MT HEM
Tel. 0228-542182

Secretariaat

Ron Laan
De Buurt 113
1606 AE VENHUIZEN
Tel. 0228-543215

Algemeen - Bestuur

Voorzitter
Siegfried Kok
spakok@hotmail.com
0228-542785

Vice-voorzitter
Timo Groot
ttm.groot@quicknet.nl
0228-542251

Vice-voorzitter
Frank Hand
penningmeester@devalken.com
0228-542785

Secretaris
Ron Laan
ron.laan@hetnet.nl
0228-543215

Wedstrijdsecretaris zondag
Peter Bakker
valkenwedstrijdsecretaris@gmail.com
06-38890033

Afd. Handbal
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Afd. Jeugdvoetbal
Jeroen Bleeker
jeroen_bleeker@devalken.com
06-51434933

Algemeen - Overig

Ledenadministratie voetbal
Trudie Besseling
ledenadministratie@devalken.com
06-13094713

Ledenadministratie handbal
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Website DeValken.com
Martin Beemster
postmaster@devalken.com
0228-541645
06-55291971

Gevonden / verloren voorwerpen
Tijdens wedstrijddagen in de kantine

Voetbal - Trainers

Hoofdtrainer
René Bierdrager
bierdrager_wolfschot@quicknet.nl
06-52496440

Assistent-trainer
René Bierdrager
bierdrager_wolfschot@quicknet.nl
06-52496440

Coördinator jeugdtrainers
vacant

Keeperstrainer jeugd
Jan Groot
0228-542570

Voetbal - Overig

Afgelastingen
Peter Bakker
valkenwedstrijdsecretaris@gmail.com
06-38890033

Velden / Consul
Ruud Claij
06-29143405

Begeleider Valken 1
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Speaker Valken 1
Vacant

Gastvrouw/heer Valken 1
Vacant

Voetbal - Contact seniorenteams

Selectie (Valken 1 en 2)
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Valken 3
Roy Zwagemaker
06 136 19 503

Valken 4
Tjeerd Zuurbier
0228-543648

Valken Veteranen Ve. 1
Piet Vriend

Valken Veteranen Ve. 2
Erwin Laan
erwinlaan@hotmail.com
0228-541326

Voetbal - Jeugd - coach

O8-1
Martine Groot
jorisenmartine@quicknet.nl
06 10 39 19 23

O8-1
Walric Kooijman
karensmit@gmail.com
06-24449114

O9-1
Mats Boots
matsboots@quicknet.nl
06-21336858

O9-2
Cor Attema
tuffgong64@hotmail.com
06-17272749

O10-1
Joris Groot
jorisenmartine@quicknet.nl
06-10981636

O10-2
Stefan de Lange
stefandelange20@hotmail.com
06-30864259

O11-1
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

O11-1
Frank Lakeman
Fransiscus.lakeman@gmail.com
06-53770158

O11-2
Mark Sluis
mark.linda@quicknet.nl
06-48339102

O12-1
Ivo Kuip
nca.kuip@quicknet.nl
06-12504937

O12-1
Bas van Rijnsoever
rijnsoeverbas@hotmail.com
06-10336930

O13-1
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

O13-1
Frank Lakeman
Fransiscus.lakeman@gmail.com
06-53770158

O13-2
Sander Vreeker
sander@tbpbouw.nl
06-42397265

O15-1
Frank Mes
mesbreedijk@gmail.com
06-29502197

O15-1
Jelle Louwes
roodwitblauw9@gmail.com
06-23055371

O16-1
Gert Feld
g.feld@quicknet.nl
06-29190100

O17-1
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

O19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
06-52199133

Voetbal - Jeugd - staf

Keeperstrainer
Jan Groot
Grootjan62@gmail.com
0228542570

Wedstrijdsecretariaat zaterdag
Christine Roosendaal-Bijl
wedstrijdsecretariszaterdag@devalken.com
06-54711654

Wedstrijdsecretariaat zondag
Peter Bakker
valkenwedstrijdsecretaris@gmail.com
06-38890033

coordinator Championsleage
Leida Groot
leidagroot@gmail.com
06-12879932

coordinator JO8-JO10
Miranda Paree
mirandaparee@hotmail.nl
06-30176682

coordinator JO11-JO14
Jeroen Bleeker
jeroen_bleeker@devalken.com
06-51434933

Coordinator JO15-JO19
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

Coordinator scheidsrechter
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
06-15647871

terreindienst zaterdag
Simone Hand
06-15211021

coordinator kantinedienst
Nancy Beemster
kantinerooster@devalken.com
06-18247557

coordinator kleding
Atie Boon
bonibv@hetnet.nl
06-12032069

coordinator toernooien
Jos Timmer
jos.timmer@quicknet.nl
06-25594290

coordinator techniektrainers
Barry Wissink
barry.wissink@me.com
06-29051779

Coordinator materialen en terrein
Hildegard Boon
hildegardboon@hotmail.com
06-53896101

Voetbal - Jeugd -trainer

CL
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
06-15647871

O8-1
Martijn Ostendorf
trisha_langenberg@hotmail.com
06-41379892

O8-1
Bonne Boots
mandyhoekstra@hotmail.com
06-48235337

O9-1
Mats Boots
matsboots@quicknet.nl
06-21336858

O9-2
Cor Attema
tuffgong64@hotmail.com
06-17272749

O10-1
Paul Tijsen
paul@aplusrigging.nl
06-54993913

O10-1
Swaas Dekker
swaasenpetra@quicknet.nl
06-33726437

O10-2
Michael v Gestel
chrisenmike@quicknet.nl
06-13179003

O10-2
Thijs Paree 
thijspareen@hotmail.com
06-21243720

O11-1
Niels Fine
nielsfine@live.nl
06-31499487

O11-2
Cees Meijer
chmeijer@msn.com
06-18974716

O11-2
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269

O12-1
Ivo Kuip
nca.kuip@quicknet.nl
06-12504937

O13-1
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

O13-1
Lennard Groot
lgroot@nsfgames.com
06-20500289

O13-2
Jeremy Vreeker
freggle@quicknet.nl
06-34533892

O15-1
Jelle Louwes
roodwitblauw9@gmail.com
06-23055371

O16-1
Gert Feld
g.feld@quicknet.nl
06-29190100

O16-1
Karim Verkuijl
k.verkuijl@quicknet.nl
06-14187989

O17-1
Eric Groot
e.groot@quicknet.nl
06-18862167

O17-1
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

O19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
06-52199133

O19-1
Peter van der Zalm
petervanderzalm@live.nl
06-52199133

Handbal - Handbalcommissies

Voorzitter
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Penningmeester
Marijke Laan
marijkegroot45@gmail.com
0621996206

Wedstrijdsecretariaat
Anne de Groot
annedegroot95@hotmail.com
0655688929

Wedstrijdsecretariaat
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Materialen en kleding
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Uitkijk en Valkensite
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Scheidsrechterzaken
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

Scheidsrechterzaken
Melissa Sijm
melissasijm@hotmail.com

Scheidsrechtersbegeleiding
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Sportiviteit en respect
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Ledenadministratie/Contributie
Nannette Singer / Anne de Groot
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Chauffeurscoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Activiteitencommissie
Marijke Laan
marijkegroot45@gmail.com
0621996206

Jeugdcoördinatie
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Jeugdcoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Handbal - Coördinaties van teams

Senioren
Corina Ruiter
corinaruiter@hotmail.com
0647350830

Jeugdteams
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Jeugdteams
Rinske Groot
rinske-groot@live.nl
0611818701

Champions League
Angela Boots
angelaboots1@hotmail.com
06-16300273

Handbal - Trainers

Senioren 1 + 2
Jan Schouten
janschoutendakwerken@ziggo.nl
0610909048

A1 + A2
Linelle Koebrugge
l.koebrugge@hotmail.com
06-41317544

B1 + B2
Saskia Roukema
saskiaroukema@hotmail.com
0680122971

B1 + B2
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

C1 + C2
Helga Bleeker
frankhelga@quicknet.nl
06-22598454

C1 + C2
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

D1 + D2
Patricia Dekker
06-23252510

D1 + D2
Reinco Schuitemaker
0228-543351

E1 + E2
Martijn Bos
06-51777008

F1 en F2
Eline Portegies
elineportegies@gmail.com
06-12463515

F1 en F2
Femke Vriend
femkespaan@hotmail.com
06-15401478

Keepers t/m D Jeugd
Nicole Beemsterboer
edwinennicole@quicknet.nl
0627064738

Keepers Senioren, A + B + C
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Handbal - Coaches

Senioren 1
Jan Schouten
janschoutendakwerken@ziggo.nl
0610909048

Senioren 2
Melissa Sijm
melissasijm@hotmail.com

Recreanten 1
Elise Koebrugge
elise_koebrugge@hotmail.com
0623104744

A1
Rob Hoff
rob.c.a.hoff@gmail.com
0228-543586

A2
Kees Laan
marjanenkeeslaan@quicknet.nl
0228-542762

C1
Arnold Dudink
arnoldmirjam@ziggo.nl
06-22378171

B1
Karin Sijm
06-13152424

B1
Nicole Beemsterboer
edwinennicole@quicknet.nl
06-27064738

B2
Saskia Roukema
saskiaroukema@hotmail.com
0680122972

B2
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

C1
Helga Bleeker
frankhelga@quicknet.nl
06-22598454

C1
Linda Wagemans
lindawagemans73@gmail.com
0630698033

C2
Joost van Engen
06-17996329

C2
Marcel de Wit
dewit01@quicknet.nl
06-51240135

D1
Edwin Beemsterboer
edwinbeemsterboer@insabb.nl
0228-542229 / 0651924925

D1
Esther Schuitemaker
e.m.terpstra@quicknet.nl
0228-543351

D2
Patrick Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

E1
Judith Baars
judithbaars19@hotmail.com
0622939646

E1
Monique Klein
arenmoklein@quicknet.nl
0630035419

E2
Wilma Beerepoot
06-13833578

E2
Inge Ruijter
minge_10@hotmail.com
06-1362479

F1
Petra Dekker
06-49928191

F1
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

F2
Annet Fit
annet.fit@quicknet.nl
06-12943656

F2
Paulien Meissen
p.meissen@telfort.nl
06-55733292

Champions League
Angela Boots
angelaboots1@hotmail.com
06-16300273

Special sponsors

 

Archief

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 03-10-2020
Ochtend
Sandy/Sudey Cise
Middag
Jinne Jacobs/Gido Sjerps
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Gijs van der Geest, 25-09 (12 jaar)
Beau Wissink, 26-09 (14 jaar)
Peter Bakker, 28-09 (53 jaar)
Mike Groot, 28-09 (30 jaar)
Rianne Appelman, 29-09 (19 jaar)
Megan de Koning, 30-09 (15 jaar)
Jens Verstraeten, 30-09 (17 jaar)
Copyright © 2020 DeValken.com