DeValken.com

Handbal/voetbal in Hem/Venhuizen

Clubinfo

Accommodatie

Sportpark De Valken
Koggeweg 45b
1607 MT HEM
Tel. 0228-542182

Secretariaat

Ron Laan
De Buurt 113
1606 AE VENHUIZEN
Tel. 0228-543215

Algemeen - Bestuur

Voorzitter
Siegfried Kok
voorzitter@devalken.com
0228-542785
06-53929868

Vice-voorzitter
Timo Groot
ttm.groot@quicknet.nl
0228-542251

Vice-voorzitter
Frank Hand
penningmeester@devalken.com
0228-542785

Secretaris
Ron Laan
secretariaat@devalken.com
0228-543215

Wedstrijdsecretaris zondag

Afd. Handbal
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Afd. Jeugdvoetbal
Miranda Paree
jeugdvoetbal@devalken.com

Sponsoring
Ron Laan
sponsoring@devalken.com
0228-543215

Algemeen - Overig

Ledenadministratie voetbal
Trudie Besseling
ledenadministratie@devalken.com
06-13094713

Ledenadministratie handbal
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Voetbal - Trainers

Hoofdtrainer
Gert Feld
06-29190100

Assistent-trainer
Remco Wachter
06-10406033

Coördinator jeugdtrainers
vacant

Keeperstrainer jeugd
Jan Groot
0228-542570

Voetbal - Overig

Afgelastingen

Velden / Consul
Ruud Claij
06-29143405

Begeleider Valken 1
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Speaker Valken 1
Vacant

Gastvrouw/heer Valken 1
Vacant

Voetbal - Contact seniorenteams

Selectie (Valken 1 en 2)
Piet Portegies
pt.portegies@quicknet.nl
06-53866350

Valken 3
Roy Zwagemaker
06 136 19 503

Valken 4
Tjeerd Zuurbier
0228-543648

Valken Veteranen Ve. 1
Piet Vriend

Voetbal - Jeugd - staf

Wedstrijdsecretariaat zaterdag
Simone Hand
simone.hand00@gmail.com
06-15211021

coordinator Championsleage
Erwin Groot
epcgroot@live.nl
06-25657356

coordinator JO8-JO11
Mirande Paree
mirandaparee@hotmail.nl
06-30176682

coordinator JO12-JO14
Paulien Dalmulder
p.meissen@telfort.nl
06-55733292

Ledenadministratie
Trudie Besseling
ledenadministratie@devalken.com
06-13094713

Coordinator JO15-JO19
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

Coordinator scheidsrechter
Carla Laan
laanmeissen@quicknet.nl
06-15647871

terreindienst zaterdag
Simone Hand
06-15211021

coordinator kantinedienst
Nancy Beemster
kantinerooster@devalken.com
06-18247557

coordinator kantinedienst
Isabel de Wit
kantinerooster@devalken.com

coordinator kleding
Atie Boon
bonibv@hetnet.nl
06-12032069

coordinator toernooien
Jos Timmer
jos.timmer@quicknet.nl
06-25594290

project coordinator jeugd
Barry Wissink
barry.wissink@me.com
06-29051779

Hoofd jeugd trainer
Jos Dalmulder
jos@dalmulder-advies.nl
06-51317817

Materiaal coordinator
Hildegard Boon
hildegardboon@hotmail.com
06-53896101

Coordinator overige zaken
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269 

Voetbal - Jeugd - trainer

CL
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

Jo8-2
Jouke Wiltenburg
jouke101@hotmail.com
06-83530289

Jo8-2
Mark Borst
markborst5@hotmail.com
06-27316893

Jo8-1
Chris Tijsen
christiaantijsen@hotmail.com
06-46226416

Jo9-2
Leonie Bakker
leoniekoster89@gmail.com
06-13947554

Jo9-2
Nobi Jonker
nobijonker@hotmail.com
06-5058986

Jo9-1
Cor Broertjes
cbroertjes@hotmail.com
06-51311438

Jo9-1
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269

Jo9-3
Chantal Dijkstra
dijkstrachantal@hotmail.com
06-51269629

Jo9-3
Niels Kool
niels-kollo@hotmail.com
06-47767560

Jo10-2
Bonne Boots
bonne@bootsflowerbulbs.com
06-20362327

Jo10-2
Martijn Ostendorf
martostendorf@hotmail.com
06-20493268

Jo10-1
Dylan Rotgans
06-11170432

Jo10-1
Menno van Aalderen
mvanaalderen@outlook.com
06-45660840

Jo10-1
Simone Hand
simone.hand00@gmail.com
06-15211021

Jo11-1
Rick Toben
ricktoben@gmail.com
06-11532102

Jo11-1
Thijs Paree
thijsparee@hotmail.com
06-21243720

Jo12-1
Bart de Kuijer
bgadekuijer@gmail.com
06-20156270

Jo12-1
Remon Rotgans
rdlafbouw@outlook.com
06-24419886

Jo12-2
Michael van Gestel
chrisenmike@quicknet.nl
06-12615338

Jo12-2
Paul Tijsen
paul@aplusrigging.nl
06-54993913

Jo13-1
Ramon van Zwieten
ramonvanzwieten@live.nl
06-43025190

Jo13-1
Rob de Vrieze
admrob@xs4all.nl
06-12024269

Jo14-1
Dejan Vlajic
Dvlajic95@gmail.com
06-36307680

Jo15-1
Jeremy Vreeker
freggle@quicknet.nl
06-34533892

Jo15-2
Marco Stapel
marcostapel@hotmail.nl
06-23484514

Jo15-2
Martin Beemster
mnbeemster@gmail.com
06-55291971

Jo16-1
Frank Mes
mesbreedijk@gmail.com
06-29502197

Jo16-1
Tjade Doodeman

Jo19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
06-52199133

Jo19-2
Barry Wissink
barry.wissink@me.com
06-29051779

Voetbal - Jeugd - coach

Jo8-2
Jouke Wiltenburg
jouke101@hotmail.com
06-83530289

Jo8-1
Chris Tijsen
christiaantijsen@hotmail.com
06-46226416

Jo8-1
Jacco van Dijk
jvdvenhuizen@gmail.com
06-22780188

Jo9-2
Nobi Jonker
nobijonker@hotmail.com
06-5058986

Jo9-1
Paul Dalmulder
pauldalmulder@gmail.com
06-13400989

Jo9-3
Chantal Dijkstra
dijkstrachantal@hotmail.com
06-51269629

Jo10-2
Walric Kooijman
walrichk@hotmail.com
06-52036474

Jo10-1
Dick Dalmulder
d.dalmulder@telfort.nl
06-22808228

Jo11-1
Stefan de Lange
stefandelange20@hotmail.com
06-30864259

Jo12-1
Remon Rotgans
rdlafbouw@outlook.com
06-24419886

Jo12-2
Bart Laan
Laanmachineverhuur@gmail.com
06-22971996

Jo12-2
John Vriend
j.vriend@icloud.com
06-42417263

Jo12-2
Mattie Obdam
mattieobdam@hotmail.com
06-22078264

Jo13-1
Mark Sluis
mark.linda@quicknet.nl
06-48339143

Jo14-1
Bas van Rijnsoever
rijnsoeverbas@hotmail.com
06-10336930

Jo14-1
Jos Dalmulder
j.dalmulder@dalmulder-advies.nl
06-51317817

Jo15-1
Ivo Kuip
nca.kuip@quicknet.nl
06-12504937

Jo15-1
Lennard Groot
lgroot@nsfgames.com
06-20500289

Jo15-2
Swaas Dekker
swaasdekker@quicknet.nl
06-33726437

Jo16-1
Frank Mes
mesbreedijk@gmail.com
06-29502197

Jo19-1
Nico Appelman
n.appelman@kpnmail.nl
06-52199133

Jo19-1
Peter vd Zalm
petervanderzalm@live.nl

Jo19-2
Barry Wissink
barry.wissink@me.com
06-29051779

Handbal - Handbalcommissies

Voorzitter
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Penningmeester

Wedstrijdsecretariaat
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Materialen en kleding
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Uitkijk en Valkensite
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Scheidsrechterzaken
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
0625445241

Scheidsrechterzaken
Melissa Sijm
melissasijm@hotmail.com

Scheidsrechtersbegeleiding
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Sportiviteit en respect
Marc Vriend
marcvriend@hotmail.com
06 25445241

Ledenadministratie/Contributie
Nannette Singer / Anne de Groot
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Chauffeurscoordinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Activiteitencommissie

Jeugdcoördinatie
Wendy Dekker
wedebo@quicknet.nl
0228-543160

Jeugdcoördinatie
Nannette Singer
nannettesinger@zonnet.nl
0628923705

Handbal - Coördinaties van teams

Senioren
Saskia Roukema
06-80122971
saskiaroukema@hotmail.com

C en D 
Corina Ruiter
06-47350830
corinaruiter@hotmail.com

E, F en Champions League
Rinske Groot
06-11818701
rinske-groot@live.nl

Handbal - Trainers

Senioren 1 + 2
Diego Jacobs
06-17716282
diego_jc5@hotmail.com

Keepers Senioren, A + B + C
Wendy Dekker
0228-543160
wedebo@quicknet.nl

A1, A2 en B1
Linelle Koebrugge
06-41317544
l.koebrugge@hotmail.com

B2 en B3
Helga Bleeker
06-22598454
frankhelga@quicknet.nl

B2 en B3
Linda Wagemans
06-30698033
lindawagemans73@gmail.com

B2 en B3
Jeffrey Ruitenberg
06-44142166

C1
Corina Ruiter
06-47350830
corinaruiter@hotmail.com

C1
Linda Wagemans
06-30698033
lindawagemans73@gmail.com

D1 en D2
Reinco Schuitemaker 
0228-543351

D1 en D2
Danique Wiersma
06-34829707

D1 en D2
Patricia Dekker 
06-23252510

E1, E2
Martijn Bos
06-51777008

E3 (de E1 en E2 rouleren per week)
Eline Portegies Groot
06-12463515

E3 (de E1 en E2 rouleren per week)
Femke Vriend Spaan
06-15401478

F1, F2 en F3
Angela Boots
06-16300273
angelaboots1@hotmail.com

F1, F2 en F3
Cila Brinks
06-22780146 

Champion League
Alice Doodeman
06-36397435

Keepers t/m D Jeugd
Merel Zwart
06-20463449
merellzwart@hotmail.com

Keepers t/m D Jeugd
Manon Stienstra 
06-42606874

Handbal - Coaches

Senioren 1
Diego Jacobs
06-17716282
diego_jc5@hotmail.com

Senioren 2
Jozien Groot 
06-44388960

A1
Rob Hoff
0228-543586
rob.c.a.hoff@gmail.com

A1
Kees Laan
0228-542762
marjanenkeeslaan@quicknet.nl

A2
Nicole Beemsterboer
06-27064738
edwinennicole@quicknet.nl

A2
Karin Sijm
06-13152424

B1
Saskia Roukema
06-80122972
saskiaroukema@hotmail.com

B1
Wendy Dekker
06-15164600
wedebo@quicknet.nl

B2
Helga Bleeker
06-22598454
frankhelga@quicknet.nl

B2
Linda Wagemans
06-30698033
lindawagemans73@gmail.com

B3
Rene de Koning
06-48108267
r.dekoning@quicknet.nl

B3
Janneke Beemster
06-18796667
janneke_beemster@hotmail.com

C1
Marcel de Wit
06-51240135
dewit01@quicknet.nl

C1
Edwin Beemsterboer
06-51924925
edwinbeemsterboer@insabb.nl

D1
Reinco Schuitemaker 
06-51212734

D2
Monique Klein 
06-30035419

D2
Judith Baars
06-22939646

E1
Joost van Engen
06-17996329

E1
Martijn Bos
06-51777008

E2
Inge Ruijter
06-13642479
minge_10@hotmail.com

E2
Wilma Beerepoot
06-13833578

E3
Marc Vriend
06-25445241
marcvriend@hotmail.com

E3
Eline Portegies Groot
06-12463515

F1
Annet Fit
06-12943656

F1
Paulien Meissen
06-55733292

F2
Petra Kooistra Bakker
06-42590589

F2
Joanne Peerdeman
06-14903268

F3
Angela Boots
06-16300273
angelaboots1@hotmail.com

F3
Dieuwertje Groot
06-14974340

Special sponsors

 

Archief

Corona protocol

Laatste update 23-03-22
Klik hier voor alle info

Afgelastingen

Hoofdsponsors

 

Kantinerooster jeugd

Za 08-10-2022
Ochtend
Isabel/Anthony Lhurmann
Middag
Finn Akkerman/Lars Haring
Zie info en rooster.

Tweets

Jarigen :)

Marlie Harder, 03-10 (38 jaar)
Fleur Bregman, 04-10 (24 jaar)
Mellin Leegwater, 04-10 (12 jaar)
Charmaine Sijm, 04-10 (17 jaar)
Sem Timmer, 04-10 (18 jaar)
Noah van Gestel, 06-10 (11 jaar)
Nika Hoek, 06-10 (15 jaar)
Kris van Zwieten, 06-10 (12 jaar)
Nienke Koster, 08-10 (31 jaar)
Erik Visser, 08-10 (21 jaar)
Thijs Willemse, 08-10 (16 jaar)
Copyright © 2022 DeValken.com